Lokalizacje lotów

 

Lotnisko Modlin

Podwarszawskie widoki
Startując z Portu Lotniczego w Modlinie można podziwiać malownicze podwarszawskie krajobrazy, między innymi Kampinoski Park Narodowy oraz rozlewiska Wisły, Narwi oraz Wkry. Z góry doskonale widoczne jest znane historyczne miejsce - Twierdza Modlin, warte odwiedzenia również na ziemi. Wartą podkreślenia atrakcją jest sposobność do obserwacji z powietrza kompleksu infrastruktury Portu Lotniczego oraz jego bieżącego funkcjonowania.

Port Lotniczy Warszawa Modlin położony jest około 30 km na północny zachód od Warszawy i stanowi drugie lotnisko dla aglomeracji warszawskiej.
W Porcie Lotniczym Warszawa - Modlin obowiązuje procedura kontroli dostępu, dlatego niezbędny jest dokument tożsamości (dowód bądź paszport) w celu pobrania przepustki. Bez ważnego dokumentu tożsamości nie można wejść na teren lotniska; dotyczy to również osób towarzyszących i osób małoletnich.
Ponadto, każda osoba przekraczająca granicę Portu Lotniczego przekracza jednocześnie granicę Lotniczego Przejścia Granicznego, więc zostanie poddana kontroli bezpieczeństwa (podobnie jak na każdym lotnisku komunikacyjnym). Zabronione jest posiadanie przy sobie broni, niebezpiecznych narzędzi, jak również niebezpiecznych przedmiotów codziennego użytku np. scyzoryka, nożyczek, pilnika, itp.
Dodatkowo na lot z Portu Lotniczego Modlin Klientowi może towarzyszyć tylko jedna osoba. Przed umówionym terminem lotu wysyłamy wiadomość z numerem kontaktowym osoby, która będzie odpowiedzialna za opiekę nad Klientem podczas realizacji lotu.